Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o. jest dostawcą biopaliw ekologicznych (paliw alternatywnych). Importujemy i dostarczamy do odbiorców detalicznych jak i hurtowych w formie pellet biomasy z różnych surowców. Oferujemy stałe dostawy bezpośrednio do odbiorcy. Od wielu lat oferujemy pellety (granulat) z trocin, słodu browarniczego oraz z łusek słonecznika. Dostarczane przez nas pelety opałowe są biopaliwem o wysokiej kaloryczności, które są atrakcyjnym ekonomicznie paliwem alternatywnym.

Dla odbiorców detalicznych
ProEko Sp. z o.o. dostarcza pellety do odbiorców detalicznych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz dostawy bezpośrednio do zamawiającego. Oferujemy pellety o wysokiej kaloryczności i dostawę dowolnej ilości granulatu do kotłów ekologicznych.

Dla odbiorców hurtowych

ProEko Sp. z o.o. dostarcza biopaliwa ekologiczne dla wymagających odbiorców hurtowych w tym dla elektrociepłowni. Oferujemy dobrej jakości granulat o wysokiej kaloryczności (17,5 MJ). Gwarantujemy ciągłość dostaw oraz dostawy na poziomie 5 tys. ton miesięcznie. Posiadamy wszystkie certyfikaty badań jakości i kaloryczności dostarczanych przez nas biopaliw.

W naszej ofercie posiadamy paliwa alternatywne (ekologiczne) - pellety (granulat) z trocin, słodu browarniczego oraz z łusek słonecznika. Dostarczane przez nas pelety opałowe są biopaliwem o wysokiej kaloryczności, które są atrakcyjnym ekonomicznie paliwem alternatywnym. Ostateczna cena pellet jest uzależniona od zamawianej ilości i miejsca dostawy.

Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty potwierdzające zgodność z normami Unii Europejskiej.?

Strona Internetowa:www.proeko.net.pl
Wizytówka:www.proeko.EkologiawPolsce.pl
Email:proekopolska@o2.pl
Telefon:+48 18 33 877 13 36
Ulica:ul. Moniuszki 25
Kod pocztowy i Miasto:34-220 Maków Podhalański
Województwo:Małopolska
Zdjęcia dodatkowe
mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce