Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Barosz Gwimet Sp. z o.o.

FIRMA "BAROSZ GWIMET" SP. Z O.O. ZOSTAŁA UTWORZONA NA MOCY AKTU NOTARIALNEGO Z DN. 20 MAJA 1997 R. DZIAŁALNOŚĆ ROZPOCZĘŁA SIĘ W 1 WRZEŚNIA 1997 R. BODŹCEM DO UTWORZENIA FIRMY BYŁO ZAPOTRZEBOWANIE NA PROFESJONALNE I NOWOCZESNE USŁUGI W ZAKRESIE REKULTYWACJI I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW POWĘGLOWYCH.

OD POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI PRACE ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW REKULTYWACYJNYCH PROWADZONE SĄ PRZY UŻYCIU WYSOKOWYDAJNEGO I NOWOCZESNEGO SPRZĘTU. WYKONUJEMY REKULTYWACJE BIOLOGICZNE POPRZEZ NASADZANIE DRZEW I KRZEWÓW.W 1999 R. FIRMA WŁĄCZYŁA DO SWOJEJ OFERTY USŁUGĘ HYDROOBSIEWU - BEZGLEBOWEGO ZATRAWIANIA.

W ROKU 2001 WSPÓLNIE Z KATEDRĄ GÓRNICTWA ODKRYWKOWEGO AGH W KRAKOWIE WDROŻYLIŚMY PROJEKT KOMITETU BADAŃ NAUKOWYCH ROZBIÓRKI TERMICZNIE OZYWNYCH STOŻKOWO PRZEPALONYCH ODPADÓW POWĘGLOWYCH W KWK "MARCEL" WRAZ Z EKSPLOATACJĄ I SEGREGACJĄ TEGO KRUSZYWA.

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ INNE PRACE INŻYNIERYJNO-BUDOWLANE NP. OSADNIKI WÓD, ZBIORNIKI RETENCYJNE, REGULACJE RZEK I POTOKÓW. DO TEJ PORY ZAGOSPODAROWANO 22 MLN TON ODPADÓW POGÓRNICZYCH. FIRMA "BAROSZ GWIMET" SP. Z O.O. WPROWADZIŁA I STOSUJE ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I ŚRODOWISKIEM W ZAKRESIE USŁUG BUDOWLANYCH I REKULTYWACJI TERENÓW POPRZEMYSŁOWYCH. CERTYFIKACJĘ PRZEPROWADZIŁA JEDNOSTKA CERTYFIKUJĄCA TUV NORD GMBH WG WYMAGAŃ NORM EN ISO 9001:2001 I EN ISO 14001:2004. UZYSKALIŚMY KILKA ZNACZĄCYCH WYRÓŻNIEŃ, PRZYZNANYCH PRZEZ INSTYTUCJE RENOMOWANE W DZIEDZINIE EKOLOGII, M.IN. WYRÓŻNIENIE WYDAWNICTWA EKOPROFIT "JAKOŚĆ DLA ŚRODOWISKA" - 2001 R. "EKOLAURY" POLSKIEJ IZBY EKOLOGII - 2002 R., NAGRODA STOWARZYSZENIA POLSKICH WYNALAZCÓW I RACJONALIZATORÓW ZA ROZWIĄZANIA W DZIEDZINIE ODNOWY ŚRODOWISKA - 2001 R.

DZIAŁALNOŚĆ NASZEJ FIRMY W ZNACZNYM STOPNIU PRZYCZYNIA SIĘ DO ZMNIEJSZENIA NIEKORZYSTNEGO WPŁYWU PRZEMYSŁU NA ŚRODOWISKO NATURALNE W  NASZYM REGIONIE.

Strona Internetowa:www.baroszgwimet.pl
Wizytówka:www.baroszgwimet.EkologiawPolsce.pl
Email:
Telefon:+48 32 455 00 33-55
Ulica:ul. Zana 67
Kod pocztowy i Miasto:44-321 Marklowice
Województwo:Śląskie
Zdjęcia dodatkowe
mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce