Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD, Łódź 14-16.10.2011

16-10-2011


IV Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD, Łódź 14-16.10.2011

Międzynarodowe Targi Łódzkie Sp. z o.o.
ul. Wólczańska 199
90-531 Łódź

natura

Targi NATURA FOOD są jedną z trzech najważniejszych imprez poświęconych biożywności w Polsce. Rokrocznie w imprezie uczestniczy blisko 200 wystawców i 7 tysięcy zwiedzających: rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności wysokiej jakości z Polski i z zagranicy. Swoim autorytetem imprezę wspierają kluczowe organizacje branżowe takie jak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Stowarzyszenie POLSKA EKOLOGIA, Stowarzyszenie EKOLAND czy Polska Izba Produktu Regionalnego. Czynimy starania aby targi NATURA FOOD nabrały międzynarodowego charakteru i aby uczestniczyła w nich większa reprezentacja wystawców zagranicznych.

W ramach propozycji B2B odbywają się konferencje, szkolenia, warsztaty mające na celu budowane przewagi konkurencyjnej firm branży bio oraz branżowe konkursy m.in. prestiżowy Konkurs na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi czy Konkurs o Złoty Medal NATURA FOOD na najlepszy produkt prezentowany na targach.

Więcej: www.naturafood.pl

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce