Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

EKOTECH - XIV Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu, Kielce 26-28.02.2013

28-02-2013


EKOTECH - XIV Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu, Kielce  26-28.02.2013

TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672
Kielce

h

Oko w oko z techniką i ekologią
Zapraszamy na XIV edycję targów EKOTECH, która – podobnie jak w latach ubiegłych – obfitować będzie nie tylko w nowości produktowe i technologiczne, prezentowane przez wystawców, ale także w liczne konferencje i branżowe spotkania.

Każdego roku w targach EKOTECH udział biorą wiodący w branży europejscy dostawcy rozwiązań z zakresu gospodarki odpadami, systemów zbiórki, segregacji, zmniejszania objętości, transportu, odzysku i utylizacji odpadów. Swoją ofertę prezentują także producenci maszyn do odpadów oraz producenci wysokiej klasy urządzeń mechanicznych przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni obiektów komunalnych i sportowych. W halach wystawienniczych pojawiają się profesjonalne systemy niszcząco prasujące oraz szeroka oferta najlepszych producentów wozów asenizacyjnych, kontenerów oraz urządzeń komunalnych. Dużą część wystawy stanowią zawsze firmy, prezentujące technologie odzysku unieszkodliwiania i przetwarzania odpadów, oferując kompleksową obsługę w zakresie doradztwa i zaopatrzenia w maszyny i sprzęt do recyklingu.

XIV EKOTECH to miejsce kilkunastu branżowych konferencji. Ich szerokie spectrum tematyczne oraz zakres omawianych zagadnień z pewnością trafi w oczekiwania wszystkich tych, którzy na co dzień mają do czynienia z techniką w służbie ekologii. Wśród tematów konferencji warto wspomnieć chociażby konferencję „Podatek Śmieciowy – obowiązki gmin, aspekt prawny, ochrona danych osobowych”, której organizatorem jest SEKA S.A. Oddział Kielce, konferencję „Zatrzymać Wodę w Zlewni” organizowaną przez Oddział Kształtowania Środowiska, Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego oraz dwie konferencje przygotowane przez Fundację „Odzyskaj Środowisko” - „Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny” oraz Obowiązki wynikające z nowej ustawy o czystości i porządku w gminach.

W przededniu rozpoczęcia targów EKOTECH będzie mieć miejsce Ogólnopolska narada dyrektorów odpowiedzialnych za ochronę środowiska w urzędach marszałkowskich. Jej organizatorem będzie Oddział Kształtowania Środowiska, Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego

Na konferencjach, mających miejsce podczas ubiegłorocznej edycji targów EKOTECH oraz odbywających się równocześnie wystaw Enex, Enex-Nowa Energia, oraz Pneumaticon rozmowy m.in. o ekologii, energii, utylizacji odpadków w czasie ponad 20 spotkań podjęło w ciągu trzech dni aż 1500 osób.Wśród nich na szczególną uwagę zasługiwała pierwsza w historii kieleckich wystaw videokonferencja z udziałem pani Artemis Hatzi-Hull, przedstawiciela Dyrektora Generalnego do spraw Środowiska Komisji Europejskiej z Brukseli, transmitowana na żywo na stronie Targów Kielce, która spotkała się z dużym zainteresowaniem wystawców.


Zakres branżowy targów EKOTECH

- Gospodarowanie odpadami
    - Odzysk (wykorzystanie) odpadów,
    - Unieszkodliwianie odpadów
    - Zbieranie odpadów
    - Transport odpadów
    - Segregacja odpadów
    - Obróbka odpadów
    - Składowanie odpadów
    - Gospodarka odpadami komunalnymi
- Wspomaganie gospodarki odpadami (badania, analizy, projektowanie, realizacja inwestycji)
- Wyroby dla gospodarki odpadowej
    - Uszczelnienia składowiska i powierzchni terenu
    - Wyposażenie składowisk
    - Wyposażenie sortowni odpadów
    - Urządzenia do unieszkodliwiania odpadów
    - Kompostowanie odpadów
    - Separatory, obróbka osadów ściekowych
    - Urządzenia do zmniejszania objętości odpadów
    - Pojemniki na odpady
    - Urządzenia do transportu, usuwania odpadów
- Urządzenia do utrzymania czystości ulic, budynków i pomieszczeń
- Sprzęt do pielęgnacji zieleni
- Systemy i urządzenia do oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych
-  Ekspozycja sprzętu i pojazdów dla sektora gospodarki komunalnejWięcej: www.targikielce.pl

tk

ekologia

Patronem Medialnym Targów

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce