Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

V Targi Czystej Energii CENERG 2013, Warszawa 11-13.03.2013

13-03-2013


V Targi Czystej Energii CENERG 2013, Warszawa 11-13.03.2013

Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa


cenerg


W dniach 11-13 marca 2013 odbędą się Targi i Konferencja Czystej Energii CENERG 2013. Jest to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone wyłącznie ekologicznym źródłom energii. Wydarzenie w założeniu ma się stać impulsem do rozwoju rynku eko-energii na Mazowszu, w Polsce i środkowej Europie.

Swoją popularność Targi zawdzięczają specjalnej formule łączącej warsztaty i szkolenia dla specjalistów z prezentacją sprzętu i najnowszych technologii. Wydarzenia towarzyszące Wystawie CENERG promują urządzenia i innowacyjne technologie pozyskiwania energii z OZE przeznaczonych dla mieszkalnictwa, przemysłu, transportu oraz usług związanych z tą sferą wykorzystywania energii.
Równolegle odbędą się XI Targi ELEKTROTECHNIKA oraz XXI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2013.

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu spotkań CENERG 2013 "OZE i nowoczesna gospodarka energetyczna miasta i gminy. Efektywność energetyczna z punktu widzenia jednostek samorządu terytorialnego." Wydarzenie to ma charakter konferencyjno-seminaryjny i organizowane jest we współpracy z  Krajową Agencją Poszanowania Energii oraz Mazowiecką Agencją Energetyczną. Skierowane jest do przedstawicieli instytucji oraz jednostek jednostek samorządu terytorialnego.

TEMATYKA
- Dlaczego należy przeprowadzić audyt energetyczny?
- Możliwości zewnętrznego finansowania projektów (fundusze unijne, Narodowy i Wojewódzkie FOŚiGW, oferta kredytowa banków)
- Oszczędność energii w obiektach użyteczności publicznej w wyniku zastosowania automatyki budynkowej
- Wykorzystanie kolektorów słonecznych i ogniw fotowoltaicznych. Możliwości integracji słonecznych źródeł energii w istniejących budynkach
- Wykorzystanie ogniw fotowoltaicznych i generatorów wiatrowych małej mocy dla potrzeb sygnalizacji świetlnej, oświetlenia przejść dla pieszych, skrzyżowań, znaków drogowych oraz elementów drobnej infrastruktury przydrożnej.
- Zmniejszenie zużycia energii w budynkach użyteczności publicznej poprzez zastosowanie energooszczędnych systemów ogrzewania, ciepłej wody użytkowej i klimatyzacji
- Generatory wiatrowe jako wspomagające źródło pozyskiwania energii elektrycznej – zalety i wymagania dla instalacji
- Transport ekologiczny niezbędnym elementem programu ochrony środowiska każdej gminy i miasta
- Energetyczne wykorzystanie odpadówCelem spotkań CENERG 2013 jest umożliwienie producentom i dystrybutorom technologii i urządzeń zapewniających efektywne wykorzystanie energii i OZE  bezpośredniego kontaktu z decydentami odpowiedzialnymi za gospodarkę energetyczną w miastach i gminach.

Więcej: www.cenerg.pl

Organizator:
Agencja SOMA Sp.J.
ul. Bronikowskiego 1
02-796 Warszawa
tel. +48 22 649 76 69
tel. +48 22 649 76 71ekologia logo

Patronem Medialnym Targów

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce