Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych – easyFairs SyMas, Kraków 03-04.10.2012

04-10-2012


Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych – easyFairs SyMas, Kraków 03-04.10.2012

Hala Targów w Krakowie
Ul. Centralna 41a
31-587 Kraków


SyMas_490x140_2.jpg


Swoją ofertę produktową zaprezentują firmy zajmujące się produkcją:

- maszyn sortujących, mielących, kruszarek,

- silosów, kontenerów, terminali materiałów sypkich,

- systemów ważenia i dozowania, separatorów, sit przemysłowych, przenośników,

- pochłaniaczy pyłu, analizatorów gazów, systemów wczesnego wykrywania.

Wystawcami będą także firmy działające w zakresie logistyki, transportu, magazynowania, przechowywania i pakowania produktów sypkich.

Na targi zapraszamy osoby podejmujące kluczowe decyzje w kopalniach, składach surowców, przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją biomasy, pelletu czy brykietu oraz w innych przedsiębiorstwach z branży energetycznej.

W ramach tegorocznej odsłony targów organizatorzy przygotowali wiele nowości. Jedną z nich będzie odbywająca się przy targach konferencja pod hasłem: “Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich", organizowana przez partnera targów, wydawcę czasopisma "Powder&Bulk". Konferencja podzielona będzie na bloki tematyczne: od produkcji, przez przetwarzanie, przechowywanie, po transport materiałów sypkich. Szczególny nacisk zostanie położony na problemy zapylenia i sposoby jego zapobiegania.

Równolegle z targami easyFairs SyMas odbedą się targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE. W ramach targów po raz pierwszy odbędzie się szereg bezpłatnych szkoleń pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. Oferta wystawców zostanie natomiast wzbogacona o nową STREFĘ OUTSOURCINGU.

Wzbogaceniem wystawy targowej będą również bezpłatne prezentacje learnShops™ stanowiące doskonałe dopełnienie oferty produktowej targów i będące bogatym źródłem informacji na temat trendów panujących w branży, wykorzystania nowoczesnych technologii oraz planowania i optymalizacji produkcji.


M
iejsce i godziny otwarcia targów:

Hala Targów w Krakowie
Ul. Centralna 41a
31-587 Kraków
03.10.2012 (środa) – 09:00 – 16:00
04.10.2012 (czwartek) – 09:00 – 15:30

Wstęp na targi jest bezpłatny

Więcej informacji na stronie: www.easyfairs.pl

Zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem:
Małgorzata Trzebuniak
easyFairs®Poland
Asystent Działu Marketingu
tel.: 012 651 95 29
Kom.: 507 044 129
malgorzata.trzebuniak@easyfairs.comlogo-baner-SyMas_2.jpg

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce