Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Pomyśl zanim wyrzucisz. Śmieci to też pieniądze

22-06-2011

Ile razy podczas wyrzucania śmieci zdarzyło Wam się zastanowić nad ich dalszym losem? Niosąc w ręce niebieski worek zazwyczaj myślimy tylko o tym, by jak najszybciej się go pozbyć i wrócić do domu na ulubiony serial. Ale czy tak naprawdę pozbywamy się problemu?

Zobacz więcej

Wysyp dobrych rozwiązań na targach easyFairs SyMas.

10-06-2011

Dostosowanie procesu logistycznego oraz gospodarki magazynowej do oferowanych produktów stanowi podstawę optymalnego wykorzystania surowców. Jest to szczególnie istotne w przypadku produktów rolnych wymagających zachowania szczególnych środków w trakcie magazynowania. Wiele nowych rozwiązań i technologii ułatwiających zarządzanie zapasami rolnymi znajdą Państwo na targach obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs® SyMas, które odbędą się 5 i 6 października b.r. w Krakowie.

Zobacz więcej

1-3 czerwca, Kazimierz Dolny nad Wisłą - Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL – POWERPOL HEAT

11-05-2011

Specjalna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL – POWERPOL HEAT poświęcona zostanie rynkowi ciepłowniczemu i kogeneracyjnemu. Kongres odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2011 r. w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą w Hotelu Zajazd Piastowski.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce