Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Technologie Termiczne dla Zagospodarowania Odpadów - konferencja w Expo Silesia

01-08-2011

Konferencja pt. „Technologie Termiczne dla Zagospodarowania Odpadów" to wydarzenie towarzyszące Targom Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Technik Komunalnych EkoWaste, które odbędą się w Expo Silesia. Od 13 do 14 października w Sosnowcu spotkają się specjaliści z branży gospodarki odpadami oraz kadra naukowo-badawcza.

Zobacz więcej

Zmieniaj świat, zacznij od Łodzi. Buduj z IKEA meble recyklingowe

24-06-2011

IKEA Łódź wraz z Grupą Artystyczną NEO rozpoczęła projekt pod hasłem „Recyklingowe Miasto IKEA Łódź”. Podczas całotygodniowych warsztatów, począwszy od poniedziałku 27 czerwca, specjaliści od ekologii nauczą dzieci i młodzież, jak z kilku ton materiałów recyklingowych zbudować prawdziwe krzesła, stoły i szafy. Niezależnie od warsztatów wszyscy łodzianie mogą wziąć udział w konkursie na najlepsze meble recyklingowe.

Zobacz więcej

Pomyśl zanim wyrzucisz. Śmieci to też pieniądze

22-06-2011

Ile razy podczas wyrzucania śmieci zdarzyło Wam się zastanowić nad ich dalszym losem? Niosąc w ręce niebieski worek zazwyczaj myślimy tylko o tym, by jak najszybciej się go pozbyć i wrócić do domu na ulubiony serial. Ale czy tak naprawdę pozbywamy się problemu?

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce