Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

16-18 listopada -Trzecie PLGBC Green Building Symposium, Green Expo i Green Awards Gala

10-10-2011

W dniach 16-18 listopada 2011 roku w Krakowie w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się PLGBC Green BuildingSymposium, Expo & Gala, międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa. W tym roku będziemy gościć spotkanie WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodową konferencję BuildGreenCEE.

Zobacz więcej

13 października – dzień branżowych wydarzeń w Expo Silesia

06-10-2011

Na zwiedzających Targi Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej HydroSilesia, Targi Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Technik Komunalnych EkoWaste oraz Targi Melioracji i Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych MELIORACJE czeka bogaty program wydarzeń towarzyszących. Konferencje i seminaria odbędą się 13 października w Centrum Konferencyjnym Expo Silesia.

Zobacz więcej

Prosty sposób na sprawne prowadzenie ewidencji odpadów

03-10-2011

Problemy w sporządzaniu ewidencji odpadów pojawiają się dość często, zarówno w małych, także średnich, jak i dużych firmach. Częste zmiany w przepisach prawnych w ostatnich latach związane z dostosowywaniem prawa polskiego do przepisów prawa unijnego, nie polepszają sprawy. Wszystko to niepotrzebnie tylko komplikuje nam życie.?

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce