Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Podsumowanie targów SyMas i MAINTENANCE

24-10-2011

Za nami III edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas oraz II edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE. Tegoroczna odsłona targów odbyła się według sprawdzonej już koncepcji, ale obfitowała również w nowe wydarzenia towarzyszące.

Zobacz więcej

16-18 listopada -Trzecie PLGBC Green Building Symposium, Green Expo i Green Awards Gala

10-10-2011

W dniach 16-18 listopada 2011 roku w Krakowie w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się PLGBC Green BuildingSymposium, Expo & Gala, międzynarodowa konferencja i targi zielonego budownictwa. W tym roku będziemy gościć spotkanie WorldGBC Europe Regional Network Meeting oraz międzynarodową konferencję BuildGreenCEE.

Zobacz więcej

13 października – dzień branżowych wydarzeń w Expo Silesia

06-10-2011

Na zwiedzających Targi Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo-Kanalizacyjnej HydroSilesia, Targi Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Technik Komunalnych EkoWaste oraz Targi Melioracji i Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych MELIORACJE czeka bogaty program wydarzeń towarzyszących. Konferencje i seminaria odbędą się 13 października w Centrum Konferencyjnym Expo Silesia.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce