Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Green Building Awards Photos - gala & conference

18-12-2011

30 listopada w warszawskim hotelu Marriott ponad 200 profesjonalistów z rynku nieruchomości uczestniczyło w organizowanej przez Europaproperty Gali Green Building Awards. Przedstawicielom deweloperów z całego regionu CEE wręczono  40 nagród i wyróżnień w 10 kategoriach. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej kolacji w towarzystwie zaproszonych przez wyróżnione firmy gości.

Zobacz więcej

Podsumowanie PLGBC Sympozjum 2011

25-11-2011

PLGBC Sympozjum to niewątpliwie kluczowe wydarzenie w kraju oraz w Europie centralnej i wschodniej koncentrujące się na zrównoważonym budownictwie. Po raz trzeci zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego zgromadziło w przeciągu 3 dni około 200 uczestników z wiodących firm oraz organizacji.

Zobacz więcej

30 listopada w Warszawie, w hotelu Marriott odbędzie się EuropaProperty Investment & Occupier Forum/Green Buiding Awards

10-11-2011

30 listopada w Warszawie, w hotelu Marriott odbędzie się  EuropaProperty Investment & Occupier Forum/Green Buiding Awards. Wydarzenie jest zaplanowane na cały dzień. Podczas trzech paneli dyskusyjnych dotyczących zrównoważonego budownictwa oraz finansowania inwestycji omówione zostaną potrzeby i wymagania dotyczące najemców.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce