Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Gazprom Germania i polski Solbus prezentują autobusy zasilane gazem LNG

09-05-2012

Grupa Gazprom we współpracy z zagranicznymi partnerami rozpoczęła w Polsce pilotażowy program demonstrujący możliwości zastosowania gazu ziemnego w transporcie miejskim. Gazprom Germania wspólnie z polskim producentem autobusów Solbus oraz zarządami transportu w kilku miastach w Polsce organizują serię jazd testowych autobusów napędzanych skroplonym gazem ziemnym LNG (Liquified Natural Gas).

Zobacz więcej

24.04., Sosnowiec - Energetyczna konferencja w sosnowieckim Expo Silesia

18-04-2012

Czy chiński koncern będzie budował elektrownie w Polsce? Na to i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć uczestnicy konferencji Inwestycje w Polski Sektor Elektroenergetyczny. Nowe Bloki w Energetyce, która odbędzie się w sosnowieckim Expo Silesia 24 kwietnia br.

Zobacz więcej

Raport - TARGI ŚWIATŁO 2012 oraz z X Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2012

17-04-2012

Zapraszamy do zapoznania się z raportem z XX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego - Targów ŚWIATŁO, oraz z X Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA, które odbyły się w dniach 12-14 marca br. w Warszawskim Centrum Wystawienniczym.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce