Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Wielka Gala Rzetelnych - zakończona II edycja Programu Rzetelni w Biznesie

01-07-2012

Organizatorzy przedsięwzięcia-Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług (MZHPiU) oraz Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 23.06 2012 r. uroczyście zakończyli II edycję Programu „Rzetelni w Biznesie” Wielką Galą „Rzetelnych”, która odbyła się w hotelu Gromada w Warszawie i zgromadziła około 500 osób.

Zobacz więcej

5 czerwca III Ogólnopolski Kongres Ochrony Środowiska

21-05-2012

Już po raz trzeci zapraszamy Państwa na najbardziej praktyczne i fachowe spotkanie z zakresu ochrony środowiska. Jak wygląda nowy katalog odpadów, kim  jest dealer i broker, co dla przedsiębiorcy oznacza produkt uboczny?  Jako pierwsi przedstawiamy zupełnie zmienione obowiązki dotyczące gospodarki odpadami, do których realizacji zobligują Państwa przepisy nowej Ustawy o odpadach.

Zobacz więcej

Oficjalne szkoelnia LEED 101 i 201 w końcu w Polsce

11-05-2012

17 i 25 maja w Warszawie PLGBC zorganizuje pierwsze oficlane szkolenia LEED – LEED 101 and LEED 201. PLGBC ma plan aby organizować ok 3 kursy kilka razy w roku z powodu bardzo duzego zainteresowania uczestników. Jesienią planujemy kolejne stopnie kursów LEED: LEED 251 and 301. Kursy te wyjaśniają na bardziej zaawansowanym poziomie przygotowywanie dokumentów do certyfikacji LEED.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce