Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Targi EkoWaste – kolejny sukces

07-11-2012

W sosnowieckim Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia zakończyła się 2 edycja Targów Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Technik Komunalnych EkoWaste.  W tym samym czasie organizatorzy gościli wystawców i zwiedzających Targów Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo – Kanalizacyjnej HydroSilesia, Targów Melioracji, Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych MELIORACJE oraz Targów Analityki, Technik i Wyposażenia Laboratorium ExpoLAB. Trwająca od 24 do 25 października wystawa zgromadziła ponad 2,5 tysiąca zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 90 wystawców.

Zobacz więcej

SPRAWOZDANIE V EDYCJA KONFERENCJA „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”

30-10-2012

25 października 2012 r. w Warszawie odbyła się V edycja Konferencji „BIOGAZ – praktyczne aspekty inwestycji w zieloną energię”. Spotkanie poświęcone było przede wszystkim praktycznym aspektom inwestycji w zieloną energię i zgromadziło  140 inwestorów. Kolejne edycje Konferencji stanowią odpowiedź na dyrektywę Unii Europejskiej przewidującą co najmniej 15% udział energii odnawialnej w całkowitym bilansie energetycznym Polski do 2020 roku.

Zobacz więcej

VI Forum Gospodarcze „Energia i Środowisko” – 11.12.2012, Warszawa

08-10-2012

Forum jest wydarzeniem cyklicznym i jest skierowane do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji działających na rzecz biznesu. Jego głównym celem jest przekazywanie wiedzy merytorycznej oraz umożliwienie tworzenia trwałych relacji biznesowych.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce