Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Oko w oko z techniką i ekologią

18-12-2012

Zapraszamy na XIV edycję targów EKOTECH, która – podobnie jak w latach ubiegłych – obfitować będzie nie tylko w nowości produktowe i technologiczne, prezentowane przez wystawców, ale także w liczne konferencje i branżowe spotkania.

Zobacz więcej

II Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w Polsce SOSEXPO 2013

15-11-2012

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w II Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami w Polsce „SOSEXPO 2013", organizowanym przez Zarząd Targów Warszawskich S.A w dniach 21 i 22 marca 2013 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. "SOSEXPO" to targi i konferencje.

Zobacz więcej

Targi EkoWaste – kolejny sukces

07-11-2012

W sosnowieckim Centrum Targowo – Konferencyjnym Expo Silesia zakończyła się 2 edycja Targów Gospodarki Odpadami, Recyklingu i Technik Komunalnych EkoWaste.  W tym samym czasie organizatorzy gościli wystawców i zwiedzających Targów Urządzeń i Technologii Branży Wodociągowo – Kanalizacyjnej HydroSilesia, Targów Melioracji, Urządzeń Wodnych, Infrastruktury i Urządzeń Przeciwpowodziowych MELIORACJE oraz Targów Analityki, Technik i Wyposażenia Laboratorium ExpoLAB. Trwająca od 24 do 25 października wystawa zgromadziła ponad 2,5 tysiąca zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 90 wystawców.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce