Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT 2013

05-03-2013
Firma easyFairs® Poland już po raz drugi ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na jedyne w Polsce Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2013 w Krakowie. Targom towarzyszyć będzie II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. Nowe Technologie a Eksploatacja Urządzeń w Przemyśle Opartym na Procesach Termicznych i Obiegu Wody.
Zobacz więcej

II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej

19-02-2013

W I części seminarium (sekcja WATER) uczestnicy poznają między innymi problematykę termicznej utylizacji osadów ściekowych oraz ich wykorzystania w produkcji energii elektrycznej, cieplnej oraz paliw alternatywnych.

Zobacz więcej

II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. NOWE TECHNOLOGIE A EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ W PRZEMYŚLE OPARTYM NA PROCESACH TERMICZNYCH I OBIEGU WODY

13-02-2013

Zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych stanowi obecnie poważny problem ze względu na nowe uwarunkowania prawne, obowiązujące od początku 2013 roku. Pojawiły się wątpliwości w związku z ograniczonymi możliwościami ich wykorzystania oraz kosztami i formami utylizacji. Z tego względu konieczne i priorytetowe jest poszukiwanie efektywnych rozwiązań. Do tych najbardziej rekomendowanych należą termiczne metody utylizacji odpadów. Co zrobić aby nie zamienić ich tylko w dym? Może odzyskać energię? O wadach i zaletach tych metod, ekonomicznych aspektach, doświadczeniach po wprowadzeniu oraz prawnych uwarunkowaniach, a także o potencjale kotłów rusztowych, spalaniu tlenowym oraz wpływie spalania biomasy na pracę kotłów opowiedzą eksperci podczas: II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce