Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. Trwają zapisy.

20-03-2013

Kwestia zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych budzi dzisiaj spore emocje. Poszukiwanie nowych rozwiązań i strategii zapewniających oszczędność i efektywność stało się sprawą kluczową. Najskuteczniejszą formą zdobywania informacji i wiedzy na temat nowych metod i ich praktycznego aspektu jest udział w seminariach i szkoleniach. Dlatego już dzisiaj zapraszamy do udziału w seminarium, w ramach którego cenieni w branży specjaliści podzielą się wiedzą i doświadczeniem między innymi na temat utylizacji odpadów komunalnych i osadów ściekowych.

Zobacz więcej

V Targi i Konferencja Czystej Energii CENERG 2013

08-03-2013

Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA, Targi CENERG i  Wystawa TELETECHNIKA. Na ponad 10 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 400 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce. Nowoczesne rozwiązania będą eksponowane w specjalnie przygotowanej Strefie Innowacji.

Zobacz więcej

Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT 2013

05-03-2013
Firma easyFairs® Poland już po raz drugi ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na jedyne w Polsce Targi Technik Kotłowych, Procesów Cieplnych i Wody Przemysłowej WATER&HEAT. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2013 w Krakowie. Targom towarzyszyć będzie II Seminarium Inżynierii Cieplnej i Wodnej. Nowe Technologie a Eksploatacja Urządzeń w Przemyśle Opartym na Procesach Termicznych i Obiegu Wody.
Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce