Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Ostrygojady – ptaki, które jedzą ostrygi?

13-05-2014

Łatwo go rozpoznać po czarno-białym ubarwieniu i czerwonych nogach. Swoim silnym, spłaszczonym dziobem potrafi otwierać muszle. Ale, wbrew swojej nazwie, wcale nie żywi się ostrygami. W ramach kampanii „Poznaj swoją Naturę” zachęcamy do odkrywania cennych i zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. Ostrygojad, którego spotkać można w obrębie Małopolskiego Przełomu Wisły, jest jednym z nich.

Zobacz więcej

Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA

28-03-2014

Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA: 28-30.03.2014, hale MTS Szczecin

Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne, w tym te pozwalające pozyskiwać i wykorzystywać energię ze źródeł odnawialnych –  to oferta, jaką będzie można zobaczyć podczas 23. Międzynarodowych Targów Budowlanych BUD-GRYF SZCZECIN oraz 18. Targów Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA. Impreza gromadzi co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.

Zobacz więcej

Ponad 100 wystawców na Targach SyMas i MAINTENANCE już w październiku w Krakowie.

02-10-2013

2 i 3 października b.r. zapraszamy do Krakowa na wyjątkowe wydarzenie jakim są IV Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE oraz V Targi Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Impreza odbędzie w Hali Targów w Krakowie przy ul. Centralnej 41a.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce