Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Projekt „Misja Natura”

25-09-2014

W latach 2012 – 2016 Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych realizuje ogólnopolski projekt „Misja Natura” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Głównym celem projektu jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie funkcjonowania sieci Natura 2000 oraz poprawienie jakości wdrażania prawodawstwa europejskiego dotyczącego wspólnotowych działań ochronnych na terenie całej Polski.

Zobacz więcej

Akcja „Odzyskaj. Korzystaj”

18-09-2014

Ile kartonów po mleku jest potrzebnych do ogrzania mieszkania? Do czego można wykorzystać przetworzoną plastikową butelkę PET? Czy 670 puszek po napojach gazowanych wystarczy do zrobienia roweru? Ekologia wcale nie musi być nudna! Wręcz przeciwnie – jest okazją do interaktywnej przygody edukacyjnej dla całej rodziny. Już w najbliższą niedzielę, 20 września w Swarzędzu, wyjątkowy event ekologiczny kampanii "Odzyskaj. Korzystaj". W fascynujący świat nauki i ekologii mieszkańców zabierze festyn Eko Babie Lato.

Zobacz więcej

Projekt „Natura 2000 – Pozytywna Inspiracja”

14-05-2014

W styczniu 2014 roku Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych rozpoczęła realizację projektu edukacyjnego „Natura 2000 – Pozytywna Inspiracja” dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Projekt realizowany jest pod patronatem Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Krakowie i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie. Projekt zakończy się w grudniu 2015 roku.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce