Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Akcja „Odzyskaj. Korzystaj”

18-09-2014

Ile kartonów po mleku jest potrzebnych do ogrzania mieszkania? Do czego można wykorzystać przetworzoną plastikową butelkę PET? Czy 670 puszek po napojach gazowanych wystarczy do zrobienia roweru? Ekologia wcale nie musi być nudna! Wręcz przeciwnie – jest okazją do interaktywnej przygody edukacyjnej dla całej rodziny. Już w najbliższą niedzielę, 20 września w Swarzędzu, wyjątkowy event ekologiczny kampanii "Odzyskaj. Korzystaj". W fascynujący świat nauki i ekologii mieszkańców zabierze festyn Eko Babie Lato.

Zobacz więcej

Projekt „Natura 2000 – Pozytywna Inspiracja”

14-05-2014

W styczniu 2014 roku Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych rozpoczęła realizację projektu edukacyjnego „Natura 2000 – Pozytywna Inspiracja” dofinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Projekt realizowany jest pod patronatem Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Krakowie i Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie. Projekt zakończy się w grudniu 2015 roku.

Zobacz więcej

Ostrygojady – ptaki, które jedzą ostrygi?

13-05-2014

Łatwo go rozpoznać po czarno-białym ubarwieniu i czerwonych nogach. Swoim silnym, spłaszczonym dziobem potrafi otwierać muszle. Ale, wbrew swojej nazwie, wcale nie żywi się ostrygami. W ramach kampanii „Poznaj swoją Naturę” zachęcamy do odkrywania cennych i zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt. Ostrygojad, którego spotkać można w obrębie Małopolskiego Przełomu Wisły, jest jednym z nich.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce