Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
EkologiawPolsce.pl

ProEko Sp. z o.o.

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Serial Przyrodniczy ,,Misja Natura''

02-06-2015

Już wkrótce na ekranach naszych telewizorów będziemy mogli oglądać nowy serial przyrodniczy „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zobacz więcej

Eko-majówka za nami – ponad 1000 warszawiaków przekonało się, jak prosta jest segregacja odpadów kartonowych po mleku i sokach!

25-05-2015

Choć kształtowanie proekologicznych nawyków zaczyna się już w szkole, nie wszyscy wiedzą, jak poprawnie segregować odpady opakowaniowe, na przykład kartony do płynnej żywności. Dlatego w minioną sobotę, tj. 16 maja na terenie Centrum Handlowego Wola Park, Fundacja ProKarton zachęcała warszawiaków do zwrócenia uwagi na to, co dobrego mogą zrobić dla środowiska.

Zobacz więcej

Powołana została Rada Uroczyska Miodary

13-05-2015

W dniu 04.05.2015 roku w Oleśnicy miało miejsce spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów, przedstawicieli wyższych uczelni, przedsiębiorców lokalnych pragnących współdziałać na rzecz  obszaru Natura 2000 Dolina Oleśnicy i Potoku Boguszyckiego. Było ono pokłosiem szkoleń pogłębionych, które zrealizowano na terenie ostoi naturowej w ramach projektu LIFE „Misja Natura”.  W trakcie obrad przedyskutowano kształt deklaracji współpracy i zdecydowano o powołaniu Rady Uroczyska Miodary leżącego w granicach Natury 2000.

Zobacz więcej


Ostatnio dodane firmy

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zakład Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Jarocinie

Zobacz więcej

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Barosz Gwimet Sp. z o.o.

Zobacz więcej

ProEko Sp. z o.o.

ProEko Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpgreenpowerpolekonaturafoodekogalalsymascenergekowasteplgbcteotargipomorskieeuropapropertyrzetelnieisprogressgroupcenerg13targikielce